Juventusit i ngrin buzëqeshja, ja sa kushton Ronaldo

Gazeta madrilene “Marca”, në një artikull të publikuar së fundmi, shkruan se Ronaldo nuk e ka ndarë ende mendjen dhe do të qëndrojë tek Real Madrid për të punuar me trajnerin e ri Julen Lopetegui.

Marotta dhe Paratic, dy nga drejtuesit e Zonjës së Vjetër pritet të mbërrijnë në Madrid për të përfunduar çështjen “Ronaldo”.

Supozohet se klauzola e frikshme e Realit prej 1 miliardë eurosh është ende në fuqi,shtype rekklmamaman dhe shiko videon.
Perez shpreson të pajtohet se Cristianon, megjithëse mendon se këtë herë ai do të largohet një herë e mirë.

(Visited 356 times, 1 visits today)