Elvis Naçi shkon te varri i babait, e dhimbshme çka i thotë

Elvis Naçi këto ditë po përballet me dhimbjen nga humbja e babait të tij.

Hoxha po del të jetë shembull se si të përballohet një dhimbje e tillë vetëm me lutje, përcjell ORAinfo.

Ai sot ka shkuar në varrin e tij duke e lutur për shpirtin e babait.

Elvisi që këtë ngjarje e ka mbajtur larg medieve, së fundi ka postuar një fotografi nga atje dhe duke ia bashkangjitur edhe një lutje, të cilën e bënë edhe shumë ndekës të tij.

(Visited 1,481 times, 1 visits today)